Torgny Lindgren Peter Dahl bok färglitografier

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TORGNY LINDGREN - PETER DAHL: Kärleksguden Frö. En levnadsteckning, Stockholm 1988, praktutgåva innehållande bok samt 4 signerade originallitografier av Peter Dahl, (alla löst bifogade), i kassett, signerad och numrerad Peter Dahl och Torgny Lindgren 91/199

723661

2020-01-19