Pallar
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PALLAR, orienten, 1900-talets mitt, stomme i trä, mässingsbleck med egyptiserande motiv, stoppade dynor med klädsel i rött skinn (något avvikande på), sitthöjd ca 35 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
723671
2020-04-02