Pallar

Pallar
Pallar
Pallar
Pallar
Pallar
Pallar
Pallar
Pallar
Pallar
Pallar
Pallar
Pallar
Pallar
Pallar

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PALLAR, orienten, 1900-talets mitt, stomme i trä, mässingsbleck med egyptiserande motiv, stoppade dynor med klädsel i rött skinn (något avvikande på), sitthöjd ca 35 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

723671

2020-04-02