Vägglampor samt golvlampa Ewå
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
EWÅ, Värnamo, golvlampa, mässing, ledade armar, längd/djup upptill ca 40 cm, golvlampans höjd ca 144 cm, 1900-talets slut, skärmen ifrån 1960-talet
SAV garanterar inte funktionen, skärmen ej tillhörande
723675
2020-01-19