Louis Poulsen vägglampor 1 par
Klubbat för:
5 600 SEK
4 000 SEK
JENS MØLLER-JENSEN, vägglampor, 1 par, "Albertslund", för utomhusbruk, med sockel för lysrörslampa, för Louis Poulsen, galvat stål, 1980-tal, längd ca 42 cm
Bruksslitage, SAV garanterar inte dess funktion
723690
2020-01-19