Barglob

Barglob
Barglob
Barglob
Barglob
Barglob
Barglob
Barglob
Barglob
Barglob
Barglob

Klubbat för:

3 800 SEK

1 500 SEK

BARGLOB, 1900-talets andra hälft, på hjultrissor, invändig inredning för flaskor och glas, diameter 81, höjd ca 102 cm

Smärre bruksslitage

723695

2020-01-19