Klubbat för:
3 800 SEK
1 500 SEK
BARGLOB, 1900-talets andra hälft, på hjultrissor, invändig inredning för flaskor och glas, diameter 81, höjd ca 102 cm
Smärre bruksslitage
723695
2020-01-19