Elisabeth Ohlson fotografi
Klubbat för:
2 000 SEK
3 500 SEK
ELISABETH OHLSON WALLIN (född 1961): "Anna och jag", ur serien "Könskrigare", fotografi, signerad och numrerad 1/20, daterad i samband med utställningen 2000, bildmått ca 50x40, bladmått 60x42 cm
Proviniens: Köpt direkt av konstnären
Oinramat, obetydligt slitage, mindre repa
723699
2020-01-19