Venini vas

Venini vas
Venini vas
Venini vas
Venini vas
Venini vas
Venini vas
Venini vas
Venini vas

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VENINI, Gio Ponti, vas, dekor av ränder, stämpelsignerad Venini, Murano, Italy, 1950/60-tal, höjd 9 cm

723740

2020-01-26