Tåglyktor

Tåglyktor
Tåglyktor
Tåglyktor
Tåglyktor
Tåglyktor
Tåglyktor

Klubbat för:

1 000 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

TÅGLYKTOR, 2 st, svartlackerad metall samt mässing, 1900-tal, märkta "Sj" respektive "B.J. BM AVD 21", höjd ca 30 cm.

Zustandsbeschreibung

Slitage, bucklor.

723748

2020-01-24