Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
TÅGLYKTOR, 2 st, svartlackerad metall samt mässing, 1900-tal, märkta "Sj" respektive "B.J. BM AVD 21", höjd ca 30 cm.
Zustandsbeschreibung
Slitage, bucklor.
723748
2020-01-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner