Åsa Hellman keramikvas

Åsa Hellman keramikvas
Åsa Hellman keramikvas
Åsa Hellman keramikvas
Åsa Hellman keramikvas
Åsa Hellman keramikvas
Åsa Hellman keramikvas

Klubbat för:

220 EUR

Utropspris

300 EUR

ÅSA HELLMAN, KERAMIKVAS, signerad Åsa Hellman Finland, svartvit och gul glaserad, höjd 17 cm, bredd 25,5 cm

Lätt slitage, kracklerad glasyr

723757

2020-04-19