Bertil Vallien skulptur glas Kosta Boda

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERTIL VALLIEN, "Windpipe", 1-par, Kosta Boda, signerad och numrerad 48176 samt Artist Collection, höjd ca 17,5-18,5 cm

Smärre slitage

723783

2020-01-19