Bordslampor Bitossi

Bordslampor Bitossi
Bordslampor Bitossi
Bordslampor Bitossi
Bordslampor Bitossi
Bordslampor Bitossi
Bordslampor Bitossi
Bordslampor Bitossi
Bordslampor Bitossi
Bordslampor Bitossi
Bordslampor Bitossi

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BITOSSI, bordslampor, 1 par, 1900-talets mitt, Italien, sålda genom Bergboms, lergods, etikettmärkta, höjd inkl. skärm ca 65 cm

Smärre slitage, en med mindre nagg vid lampsockel

723784

2020-01-19