Likörservis från Boda
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LIKÖRSERVIS, 12 dlr, Boda, bestående av 11 likörglas samt 1 karaff med silverbeslag, octagonal form, signerade Boda undersitt, höjd på glas ca 8, karaff ca23 cm
Karaff med nagg vid flaskpropp
723786
2020-01-19