Likörservis från Boda

Likörservis från Boda
Likörservis från Boda
Likörservis från Boda
Likörservis från Boda
Likörservis från Boda
Likörservis från Boda
Likörservis från Boda
Likörservis från Boda
Likörservis från Boda
Likörservis från Boda
Likörservis från Boda
Likörservis från Boda
Likörservis från Boda
Likörservis från Boda
Likörservis från Boda
Likörservis från Boda

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LIKÖRSERVIS, 12 dlr, Boda, bestående av 11 likörglas samt 1 karaff med silverbeslag, octagonal form, signerade Boda undersitt, höjd på glas ca 8, karaff ca23 cm

Karaff med nagg vid flaskpropp

723786

2020-01-19