Vägglampor mässing

Vägglampor mässing
Vägglampor mässing
Vägglampor mässing
Vägglampor mässing
Vägglampor mässing
Vägglampor mässing

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

JAN WICKELGREN, vägglampor 1 par, Aneta, 1900-talets andra hälft, mässing, rund fot, ställbar skärm, maxlängd från vägg ca 35,5, skärmens diameter 18 cm

Smärre repor

723787

2020-01-19