Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GOLVLAMPOR, 1 par, Aneta, 1900-talets andra hälft, mässing, juserbar höjd, vita skärmar, höjd ca 148 cm
Bruksslitage, repor och fläckar
723789
2020-01-19
Gör en kostnadsfri värdering här