Ljusstakar i brons

Ljusstakar i brons
Ljusstakar i brons
Ljusstakar i brons
Ljusstakar i brons
Ljusstakar i brons
Ljusstakar i brons
Ljusstakar i brons
Ljusstakar i brons
Ljusstakar i brons
Ljusstakar i brons

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, 1-par, tidigt 1900-tal, patinerad brons, stämplade Gravör Persson, Äkta Brons, höjd ca 20, längd ca 27 cm

Smärre slitage

723794

2020-01-19