Klubbat för:
2 400 SEK
2 000 SEK
JOSEF FRANK, bordslampa, Svenskt Tenn, modellnummer 2388, mässing, skinnlindat stag, höjd ca 48 cm
Slitage och skador, fläckar
723804
2020-01-22