Vaser Kina Republik

Vaser Kina Republik
Vaser Kina Republik
Vaser Kina Republik
Vaser Kina Republik
Vaser Kina Republik
Vaser Kina Republik
Vaser Kina Republik
Vaser Kina Republik

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VASER, 1 par, Kina, Republik (1912-1949), hexagonal form, med hänklar, polykrom dekor, kalligrafi, höjd ca 23,5 cm, träsocklar medföljer

Slitage, nagg

723806

2020-01-21