Brasställ 1900-talet

Brasställ 1900-talet
Brasställ 1900-talet
Brasställ 1900-talet
Brasställ 1900-talet
Brasställ 1900-talet
Brasställ 1900-talet

Klubbat för:

900 SEK

1 000 SEK

BRASSTÄLL, tidigt 1900-tal, 4 delar, handtag i mässing, fot i mässing, järnsmide, höjd 61 cm

Bruksslitage

723821

2020-01-20