Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BORDSLAMPA, 1920-30-tal, förnicklad lampfot, kupa i glas, detalj i svärtat trä, höjd ca 41 cm
Smärre slitage, nydragen el, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
723827
2020-01-20
Gör en kostnadsfri värdering här