Skrin 3 st

Skrin 3 st
Skrin 3 st
Skrin 3 st
Skrin 3 st
Skrin 3 st
Skrin 3 st
Skrin 3 st
Skrin 3 st
Skrin 3 st
Skrin 3 st

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LÅDOR/SKRIN, 3 dlr, omkring 1800.talet, fanérad med mahogny, samt björk, mått ca 28x20, 15x12, 16x27 cm

bruksslitage, fan´+erskador och stötmärken

723837

2020-01-20