Klubbat för:
2 400 SEK
3 000 SEK
POTTSKÅP, 1800-tal, Central- / Sydeuropa, mahogny, intarsiadekor, jalusi, låda, längd 45, bredd 32, höjd 67 cm
Torrsprickor, några fanerskador och lagningar, lådknopp saknas
723839
2020-01-27