Reinolmd Ljunggren litografi

Reinolmd Ljunggren litografi
Reinolmd Ljunggren litografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

REINHOLD LJUNGGREN (född 1920): Stortorget, Gamla Stan, signerad R. Ljunggren, 197/310, färglitografi, ca 38x34 cm

Zustandsbeschreibung

723848

2020-01-20