Klubbat för:
1 200 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
REINHOLD LJUNGGREN (född 1920): Stortorget, Gamla Stan, signerad R. Ljunggren, 197/310, färglitografi, ca 38x34 cm
Zustandsbeschreibung
723848
2020-01-20
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner