Waldemar Lorentzon litografi

Waldemar Lorentzon litografi
Waldemar Lorentzon litografi
Waldemar Lorentzon litografi
Waldemar Lorentzon litografi

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WALDEMAR LORENTZON (1899-1984): komposition, signerad samt HC, färglitografi, bildmått ca 44x10 cm

723851

2020-01-20