Lasse Persson oljemålning

Lasse Persson oljemålning
Lasse Persson oljemålning
Lasse Persson oljemålning
Lasse Persson oljemålning
Lasse Persson oljemålning
Lasse Persson oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LASSE PERSSON (1937-1999): Stilleben, signerad samt daterad 78, olja på duk, ca 35x32 cm

723857

2020-01-20