Karmstolar

Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MAGNUS OLESEN, 2 par, Danmark, 1960/70-tal, Durup, klädsel i textil, sitthöjd ca 45 cm

Slitage/mindre skador

723865

2020-01-20