Mats Theselius, "Theselius Rex", fåtölj, Källemo
Klubbat för:
74 000 SEK
Utropspris
75 000 SEK
MATS THESELIUS, "Theselius Rex", fåtölj, Källemo, formgiven 1995, järn och metallpläterad, sits och rygg klädda med cognacsfärgat läder, signerad Mats Theselius No 156/360 KÄLLEMO AB VÄRNAMO SWEDEN, höjd 72 cm
Obetydligt slitage, framstår som oanvänd
723872
2020-01-20