Spegellampett
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SPEGELLAMPETT, empire, 1800-talets första hälft, bronserad och delvis förgyllt krön i skuret trä med dekor i fom av lyra och horn, två ljusarmar i mässing, ca 66x59 cm
Smärre skador och lagningar, retuscher
723881
2020-01-22