Skulpturer Makonde ostafrika respektive Konge

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

1 000 SEK

SKULPTURER, 2 st, Makonde, ostafrika, resp. Kongo, 1900-talets andra hälft, höjd 68 resp. 65 cm

Den ena med skador och lagningar

723888

2020-01-25