Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VIKVÄGG, 1900-talets första kvartal, jugend, betsat björk samt röd plysch, 5 sektioner á 41, höjd ca 149 cm
Slitage/mindre skador, delvis med bortfall
723895
2020-01-20
Gör en kostnadsfri värdering här