Vikvägg jugend

Vikvägg jugend
Vikvägg jugend
Vikvägg jugend
Vikvägg jugend

Klubbat för:

550 SEK

2 000 SEK

VIKVÄGG, 1900-talets första kvartal, jugend, betsat björk samt röd plysch, 5 sektioner á 41, höjd ca 149 cm

Slitage/mindre skador, delvis med bortfall

723895

2020-01-20