Vas Elbogen

Vas Elbogen
Vas Elbogen
Vas Elbogen
Vas Elbogen
Vas Elbogen
Vas Elbogen
Vas Elbogen
Vas Elbogen
Vas Elbogen
Vas Elbogen

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

VAS / FIGURIN, i form av kvinna, Elbogen, lergods, signerad Elbogen, höjd ca 39 cm

Smärre slitage

723902

2020-01-20