Bricka i glas

Bricka i glas
Bricka i glas
Bricka i glas
Bricka i glas
Bricka i glas
Bricka i glas

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

BRICKA, 1900-talets senare hälft, bricka i glas, handtag i kromad metall, 43x25 cm

Smärre slitage, smärre repor

723908

2020-01-20