Bricka i glas
Valmis
2020-01-20
723908
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 800 SEK |
BRICKA, 1900-talets senare hälft, bricka i glas, handtag i kromad metall, 43x25 cm
Smärre slitage, smärre repor