Benno Artz

Benno Artz
Benno Artz
Benno Artz
Benno Artz
Benno Artz
Benno Artz

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BENNO ARTZ (född 1941): "Nyfikna fåglar", signerad och daterad 2016, akryl på duk, ca 90x111 cm

723915

2020-01-20