Klubbat för:
800 SEK
2 000 SEK
PRYDNADSHUND, Afghanhund, 1900-tal, lackad samt bemålad bemålad glasfiber, höjd ca 79 cm
Smärre slitage, smärre avskav/färgbortfall på tassarna
723916
2020-01-19