Märta Wennlund akvarell

Märta Wennlund akvarell
Märta Wennlund akvarell
Märta Wennlund akvarell
Märta Wennlund akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MÄRTA WENNLUND (1900-tal): Motiv från Brösarp, signerad och daterad Märta Wennlund -58, akvarell, ca 37x53 cm

723922

2020-01-21