Klubbat för:
18 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
OLLE BAERTLING (1911-1981): "Xa", 1967-74, signerad och numrerad E/A, färgserigrafi, 1967-74, bladmått ca 92x46 cm
BAERTLING x WARHOL
723928
2020-01-30
Gör en kostnadsfri värdering här