Olle Baertling

Olle Baertling
Olle Baertling
Olle Baertling
Olle Baertling

Klubbat för:

18 500 SEK

Utropspris

25 000 SEK

OLLE BAERTLING (1911-1981): "Xa", 1967-74, signerad och numrerad E/A, färgserigrafi, 1967-74, bladmått ca 92x46 cm

BAERTLING x WARHOL

723928

2020-01-30