Arvid Fougstedt blandteknik

Arvid Fougstedt blandteknik
Arvid Fougstedt blandteknik
Arvid Fougstedt blandteknik
Arvid Fougstedt blandteknik
Arvid Fougstedt blandteknik
Arvid Fougstedt blandteknik

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARVID FOUGSTEDT (1888-1949): (2 st) Självporträtt resp "Herr Martin Petersen Kopparstickshuset", signerade och daterad 1914 resp 1932, blandteknik, ca 40x25 resp 34x24 cm

723939

2020-01-25