Kaffeservis i silver 1900-tal

Kaffeservis i silver 1900-tal
Kaffeservis i silver 1900-tal
Kaffeservis i silver 1900-tal
Kaffeservis i silver 1900-tal
Kaffeservis i silver 1900-tal
Kaffeservis i silver 1900-tal
Kaffeservis i silver 1900-tal
Kaffeservis i silver 1900-tal
Kaffeservis i silver 1900-tal
Kaffeservis i silver 1900-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KAFFESERVIS, 3 dlr, silver, Öijving Stockholm 1945, bestående av: kaffekanna, sockerskål, gräddkanna, invändigt förgylld, rokokostil, höjd 7-20 cm, vikt ca 826 g

723951

2020-01-20