Meissen figurin

Meissen figurin
Meissen figurin
Meissen figurin
Meissen figurin
Meissen figurin
Meissen figurin
Meissen figurin
Meissen figurin
Meissen figurin
Meissen figurin

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MEISSEN, figurin, 1800-tal, bemålat porslin, förställande Amor, numrerad undertill 82, höjd 21 cm

Smärre nagg

723974

2020-01-20