John-Erik Franzen färglitografi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHN-ERIK FRANZEN (född 1942): Motorcykel, signerad och daterad 1995, färglitografi, numrerad 159/250, bildstorlek ca 54x43 cm

Passepartout med fuktskada

723975

2020-01-24