Vas porslin

Vas porslin
Vas porslin
Vas porslin
Vas porslin
Vas porslin
Vas porslin
Vas porslin
Vas porslin
Vas porslin
Vas porslin

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VAS, porslin, Europa, 1800-talets slut, hexagonal form, polykrom dekor av bland annat tall, höjd ca 37 cm

Nagg

723980

2020-01-20