Stig Lindberg relief

Stig Lindberg relief
Stig Lindberg relief
Stig Lindberg relief
Stig Lindberg relief
Stig Lindberg relief
Stig Lindberg relief

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

STIG LINDBERG, relief, komposition med kvinna och man, Gustavsberg, signerad Stig L, a tergo stämplad Gustavsberg, keramik, ca 33,5x32 cm

723994

2020-01-20