Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
STIG LINDBERG, relief, komposition med kvinna och man, Gustavsberg, signerad Stig L, a tergo stämplad Gustavsberg, keramik, ca 33,5x32 cm
723994
2020-01-20
Gör en kostnadsfri värdering här