Miniatyr Gustav II Adolf
Closed
2020-01-20
723999
| Sold for | 800 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
MINIATYR, 1800/1900-tal, regentporträtt Gustaf II Adolf, påskrift a tergo, ca 7x5,5 cm
Ytskador