Miniatyr Gustav II Adolf

Miniatyr Gustav II Adolf
Miniatyr Gustav II Adolf
Miniatyr Gustav II Adolf
Miniatyr Gustav II Adolf
Miniatyr Gustav II Adolf
Miniatyr Gustav II Adolf

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MINIATYR, 1800/1900-tal, regentporträtt Gustaf II Adolf, påskrift a tergo, ca 7x5,5 cm

Ytskador

723999

2020-01-20