Skåp
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅP, omkring 1900-talets mitt, fanerat med mahogny, ett par jalusidörrar, kopplad benställning, bredd 68 cm, djup 38 cm, höjd 135,5 cm.
Bruksslitage, repor, fläckar, bussning saknas (mässningsnyckelhål), nyckel saknas.
724039
2020-01-28