Skåp

Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp

Klubbat för:

2 800 SEK

2 000 SEK

SKÅP, omkring 1900-talets mitt, fanerat med mahogny, ett par jalusidörrar, kopplad benställning, bredd 68 cm, djup 38 cm, höjd 135,5 cm.

Bruksslitage, repor, fläckar, bussning saknas (mässningsnyckelhål), nyckel saknas.

724039

2020-01-28