Skål Kina 1800-tal

Skål Kina 1800-tal
Skål Kina 1800-tal
Skål Kina 1800-tal
Skål Kina 1800-tal
Skål Kina 1800-tal
Skål Kina 1800-tal
Skål Kina 1800-tal
Skål Kina 1800-tal
Skål Kina 1800-tal
Skål Kina 1800-tal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅL, porslin, Kina, 1800-talets andra hälft, dekor av tuppar i trädgård i järnoxid, sepia samt emaljfärger, höjd ca 7-17 cm, träsockel medföljer

Spricka

724053

2020-01-21