Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÅLFAT, 3 st., 1800-tal, tenn, bla Arboga och Lund, diameter 31,5-35 cm, ett senare fat medföljer
Bucklor
724058
2020-01-22
Gör en kostnadsfri värdering här