Tennfat

Tennfat
Tennfat
Tennfat
Tennfat
Tennfat
Tennfat

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅLFAT, 3 st., 1800-tal, tenn, bla Arboga och Lund, diameter 31,5-35 cm, ett senare fat medföljer

Bucklor

724058

2020-01-22