Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKRIN, trä, 1800-tal, bemålat, på benställning (senare), total höjd ca 80, 42x30 cm, nyckel medföljer
Senare bemålning, slitage, benställning kompletterad
724060
2020-01-21
Gör en kostnadsfri värdering här