Skrin på benställning

Skrin på benställning
Skrin på benställning
Skrin på benställning
Skrin på benställning
Skrin på benställning
Skrin på benställning
Skrin på benställning
Skrin på benställning
Skrin på benställning
Skrin på benställning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIN, trä, 1800-tal, bemålat, på benställning (senare), total höjd ca 80, 42x30 cm, nyckel medföljer

Senare bemålning, slitage, benställning kompletterad

724060

2020-01-21